«Таємнича смерть»: політолог назвав єдиний варіант відходу Путіна від влади

143
Російський політолог Станіслав Бєлковскій запевнив, що Президент РФ Владімір Путін інсценує свою смерть в разі неможливості через ті чи інші причини залишатися у президентському кріслі. 

«Те, що Путін ототожнив себе з Росією, це дуже добре. Може бути, ця думка здасться комусь парадоксальною, але це добре тим, що нехай Путін і дорівнює Росії, а Росія дорівнює Путіну, але це означає, що коли Владімір Владіміровіч абикуди зникне… Він інсценує власну смерть… Цьому, до речі, присвячений мій сценарій «Таємнича смерть», – зазначив в ефірі Эхо Москвы політолог.

На його думку, зі зникненням Путіна, який «взяв на себе всі історичні гріхи і проблеми Росії», зникне і нинішня політична система Росії, а тоді виникнуть передумови для створення абсолютно нової демократичної державності на цьому ґрунті.

«Персоніфікація влади в особі Володимира Володимировича створює передумови для того, щоб коли Володимир Володимирович захоче добровільно або примусово піти від влади, політична система Росії кардинально змінилася», – підкреслив Бєлковскій.

До слова, на думку іншого російського політолога Андрєя Піонтковского, існує і інший сценарій, оскільки нині в Росії є величезна імовірність палацового перевороту.

В одному зі своїх інтерв’ю експерт запевнив, що причиною зміни влади в Росії є зовсім не президентські вибори, які заплановані на березень 2018 року. За його словами, змінити главу країни може політична еліта через невдоволення діями Путіна.

Піонтковскій підкреслив, що головною причиною для зміни нинішнього режиму в РФ є серйозні поразки у зовнішній політиці. Зокрема, в Україні зазнали краху ідеї «російського світу» і «Новоросії». Тепер окуповані території Донецької і Луганської областей Путін хоче будь-якими способами повернути назад.

Коментарi

Коментарiв