Відомий російський письменник приїхав на Донбас «вбивати українців»

140
Російський письменник Захар Прілєпін приїхав воювати на Донбас на боці терористів так званої ДНР, і вже навіть встиг «дослужитись» до командира батальйону спецназу.

Про це пише російське видання Комсомольская правда.

За інформацією РосЗМІ, Прілєпін сформував власний батальйон спецназу з особовим складом бойовиків так званої ДНР, отримавши при цьому «звання майора», а протягом останніх двох років він був радником ватажка терористів Олександра Захарченка.

Письменник-бойовик вважає, що метою війни на Донбасі має стати окупація всієї території України, а Росія, на його думку, є «охоронцем українства». 

«Київ – російське місто. Наша справа – мала. Нагорі вирішать. Але я думаю, що таких помилок, які були з Януковичем, бути не повинно. Вони прекрасно віддають собі звіт, що посадити якогось умовного Сидорова, Тимошенко та Медведчука, про все з ним домовитися, а через навіть не чотири роки, а через місяць він здійснить повне перезавантаження, і знову почнеться те ж саме. Я думаю, що у них вистачить розуму такі речі більше не робити. Вся Україна – мета. Ніякої іншої мети бути не може», – цитують Прілєпіна кремлівські видання.

На диво війну на Донбасі він порівнює з Другою світовою і каже, що тут не вважає себе письменником, і навіть називає себе офіцером.

«Усі ці кривляння, що ось ти письменник, тому нічого не повинен робити, мене абсолютно не хвилюють… Тут йде війна. Це, як під час Великої Вітчизняної. Всі ці чудові товариші в особі Симонова, Долматовського, вони всі писали, всі мали зброю. І всі мали військові звання. Я офіцер. Природно, доведеться стріляти. Тут я не відчуваю себе письменником», – стверджує Прілєпін.

Такі заяви викликали хвилю обурення не тільки в Україні, але й в Росії. Зокрема, ці слова прокоментував у своєму Facebook відомий російський адвокат Марк Фейгін.

«Знали б ви, українці, як московська опозиційна інтелігенція заходилась у щасливій несамовитості від цього притирка. Стріляти він су*а зібрався, міста визволяти…».

Коментарi

Коментарiв