Влада пропонує шлях політичної капітуляції України перед агресором – політолог

133
Політичний експерт Михайло Бесараб запевнив, що наполягання української влади на тому, що Мінським домовленостям немає альтернативи – це пастка і небезпечний шлях. 

За словами експерта, фактично такі дії – це план політичної капітуляції України перед агресором.

«Проблема Мінських домовленостей у тому, що засадничо вони виписані всупереч законодавству України і вимогам міжнародного права. Вада цього документу в тому, що він практично прописаний під врегулювання внутрішнього громадянського конфлікту, що не відповідає реальності. Оскільки це збройна агресія РФ», – підкреслив у коментарі 24 Бесараб.

На його думку, Мінські домовленості за своєю політично-правовою суттю хибні. Так, фахівець вважає, що слід міняти переговорну тактику і будувати свою стратегію на основі базових документів ООН, Будапештського меморандуму і інших міжнародних договорів і резолюцій, підписаних і ратифікованих Україною.

«Виконання Мінських домовленостей – це запасний план Путіна. Їх виконання матиме жахливі наслідки для України. Можливий навіть масштабний громадянський конфлікт на всій території України, який буде нести загрозу безпеці Європи», – резюмував політолог.

До речі, напередодні Михайло Бесараб констатував, що Україна має більш ніж достатньо доказів російської агресії.

Експерт підкреслив, що Міністерство юстиції України зібрало десятки тисяч доказів того, що Росія готувала збройну агресію проти України і окупацію частини наших територій заздалегідь. Є достатньо доказів того, що окупація Криму і збройна агресія проти України відбувалися ще 2013 року – до Революції Гідності.

Коментарi

Коментарiв