У штабі блокади Донбасу обіцяють підняти народ у разі віялових відключень світла

128
Один із організаторів блокади Донбасу, ветеран АТО Анатолій Виногродський заявив, що активісти планують підняти народ у разі віялових відключень електроенергії.

Нагадаємо, нещодавно під час засідання енергоштабу, який скликали за ініціативою Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, було ухвалено рішення про запровадження надзвичайного стану в енергетиці.

Як заявив виконувач обов’язків керівника «Укренерго» Всеволода Ковальчука, у такому разі антрацитового вугілля вистачить в Україні на 40 діб.

«Ми піднімемо народ на націоналізацію підприємств, які будуть відключати електрику. Зробимо це для того, щоб припинити шантаж всієї держави Україна з боку окремих олігархів у вигляді прізвища Ахметов», – підкреслив Виногродський, передає Inforesist.

За його словами, владі слід перестати брехати людям.

«Їду зі Слов’янської ТЕЦ, у них вугілля до 28 березня. Останній вагон зайшов півтора дні тому. На Краматорської ТЕЦ вугілля мінімум вистачить на 17 днів. Влада насправді погрожує віяловими підключеннями, щоб відвернути увагу людей від того, що ці злодюги проробляють з нашою державою», – розповів ветеран АТО. 

«Ми з вами платимо давно за вугілля, яке повинне прийти з ПАР або Америки. Ми з вами платимо. Вони зараз платять за ті 1300 гривень, які вони кладуть в кишеню. Тому що з копанок йде вугілля від 400 до 700 гривень. А нам його втюхують по 1900 гривень. А ми в тарифах платимо це», – стверджує активіст. 

Крім того, він зауважив, що метою тарифів була незалежність від вугілля з окупованих територій, натомість у результаті вийшло інакше.

«Ці тарифи запроваджувалися для того, щоб Насалик говорив, коли пояснював чому Ахметов змушує прийняти такі тарифи, щоб Україна стала незалежною від антрациту з Донецької та Луганської областей. У підсумку ми ці тарифи оплачуємо, а залежність не зникає. Два з половиною роки не зникає», – наголосив Виногродський. 

Також він запевнив, що організатори блокади і надалі не пропускатимуть жодних товарів з окупованих територій, допоки їхні вимоги не буде виконано.

«Це звільнення всіх наших військовополонених і прийняття закону про окуповані території, який унеможливить торгівлю з окупантами і агресорами», – підсумував представник блокади.

Коментарi

Коментарiв