Гройсман охрестив Тимошенко матір’ю корупції й популізму в Україні

180
14 лютого під час засідання уряду Прем’єр-міністр Володимир Гройсман охрестив лідерку «Батьківщини» Юлію Тимошенко «матір’ю економічної слабкості і популізму в Україні». 

«Мамою української економічної слабкості, знищення української незалежності, корупції, популізму і неефективності є Юлія Тимошенко», – заявив Прем’єр-міністр.

Він запевнив, що саме вона 20 років робила все для того, аби знищити Україну, «і завжди їй хтось заважав».

Гройсман згадав, як ще 10 років тому Тимошенко намагалася добитися його відставки з посади мера Вінниці за комунальні тарифи. «Але не змогла, не по зубам був».

За словами очільника Кабміну, заяви Тимошенко від 13 лютого про те, що за нинішнього прем’єра в Україні спостерігається економічний спад і що саме Гройсман разом з Порошенко незаконно забрали з Ради проект постанови «Батьківщини» про відставку глави уряду, є брехнею. Також Тимошенко казала, що не намагається очолити Кабмін.

«У Юлії Тимошенко є потенційна жага і самоціль – дірватись до влади», – підкреслив пізніше у своєму Twitter Гройсман і зауважив, що саме «ця брехня не дає можливості для успіху України».

Крім того, під час засідання у раках свого звіту Прем’єр запевнив, що не причетний до корупційних діянь.

«Якщо хтось вважає, що я як Прем’єр-міністр маю стосунок до корупції в нашій країні, – наведіть реальні приклади», – заявив глава КМУ. 

«Я абсолютно чесний перед кожним українським громадянином. І для мене це не вперше: я 10 років працюю у владі – 8 у місцевій, 2 у центральній – і я ніколи не від кого не відвертав очі. Я служив і буду служити своїй країні і кожному з тих, хто потребує турботи влади…», – зазначив Гройсман. 

«Тому перед тим, як робити свої пустопорожні заяви, наситьте їх конкретикою. Але у вас нічого не вийде, тому що цього просто немає. Можете фантазувати, вигадувати – я дбаю сьогодні про 45-мільйонну країну, і хочу забезпечити людям комфорт, тому закликаю всіх до тверезого розуму і до розуміння того, що будь-які дії приводять до наслідків. І я б хотів, щоб ці наслідки були позитивними для країни і її громадян», – резюмував Прем’єр-міністр.

Коментарi

Коментарiв