Тролити Росію треба не Ордою, а успішною Україною – журналіст

157
Відомий український журналіст і блогер Олексій Заводюк запевнив, що росіян не бісить, коли їх тролять їх ординським походженням. 

Заводюк зауважив, що багато постів написано про те, Москва була заснована Ордою, була у тієї на побігеньках, збирала данину і робила для Орди всяку мерзенну роботу. Була на підхваті.

Проте, за словами журналіста, тролити цим росіян – не дуже вдалий приклад.

«Тролити цим московитів не дуже вдалий приклад. Важливо не як починалося, а чим закінчилося. А закінчилося тим, що Московія забрала собі всю територію Орди і вже багато років збирає там данину», – підкреслив він у своєму Facebook

За його словами, це може бути хорошим прикладом для нас, оскільки ми теж довго перебували у служінні у Московії, а тепер прийшов час на свій державний проект.

«Не бачу сенсу тролити Московію їх ординським походженням. Потрібно зробити з ними те ж саме, що вони зробили з Ордою – порвати їх на шматки. Щороку існування незалежної, вільної, успішної України буде добивати старіюче московське царство-государство і руйнувати його», – запевнив Заводюк.

Він констатував, що Московія сіяла розбрат, розділяла і підкорювала народи і території, тож «нам потрібно показувати суб’єктам РФ приклад того, як можна вирватися з лап Кремля і стати успішними».

«Тролити їх треба не ординським минулим, а успішною України. Успіх – дуже спокуслива штука. Набагато спокусливіший, ніж пропаганда. Уся мережа забита постами про те як домагалися успіху знамениті винахідники і бізнесмени», – підкреслив блогер. 

На його думку, «наш меседж на ці злісні землі повинен бути таким: «Ми вирвалися з кігтів Кремля і стали вільними і успішними. Хочете стати такими ж? Слідуйте за нами». 

Коментарi

Коментарiв