Росіяни ненавидять українців через величезну заздрість – активіст

164
Керуючий партнер Creative Quarter, IT-фахівець, громадський діяч Ілля Кеніґштейн запевнив, що чи не основна причина українсько-російського конфлікту – заздрість.

За словами Кенінґштейна, агресивні настрої росіян проти українців об’єднує ненависть та заздрість, і шансів на примирення у цього покоління більше немає, так, як і шансів на прощення.

«Заздрість – ось головна причина цієї війни. Заздрість народу, який вирішив змінити хід власної історії, позбувшись тиранії, замислившись про майбутнє своїх дітей. І не просто вирішив, а пішов це робити», – підкреслив у своєму Facebook активіст. 

«І якби не страх, жадібність та дурість правителів, за помилки яких сьогодні платять звичайні люди, нікому навіть у голову не прийшла б думка, що між Україною і Росією може початися справжня, брудна і чорна війна», – упевнений громадський діяч.

На його думку, шансів на справжнє примирення росіян з українцями у цього покоління більше немає. І шансів на прощення теж нема.

«Про яку ментальну рівноправність може йти мова, якщо більшість розмов у російській пресі та на російських кухнях – про український націоналізм, бандерівщину і зраду? Хто-небудь там взагалі піддає сумніву свої переконання? У ЗМІ українців називають нацистами, на кухнях – неосвіченими холопами. Об’єднує одне – ненависть. Причина ненависті – заздрість», – наголосив представник Creative Quarter.

Крім того, він зазначив, що заздрість завжди є чорною, і вона така ж руйнівна, як радіація, оскільки саме заздрість веде до повного знецінення власного «я». 

«Як чума, вона заражає нормальних і адекватних людей, наповнюючи їх душі чорною імлою: «Бандерівці! Ви притісняєте російськомовне населення! Ви не достойні мати свою країну!», – підсумував Кенінґштейн.

Коментарi

Коментарiв