Лариса Ніцой: Української поліції не існує – наші податки в трубу

184

Ну от нахрін нам поліція, скажіть? Тільки що мене пограбували. Винесли три чемодани новенькі, (ми з родиною мандруємо, маємо кожен свою валізу), винесли, блін, проектор !! з яким я їздила по селах по сільських школах і бібліотеках до дітей із зустрічами. У мене мультимедійні презентації. Народний депутат Анатолій Євлахов подарував для цих зустрічей проектор. Навіть по Київських бібліотеках той проектор покатався, бо в них немає свого. Не встигли більше винести, хтось налякав, що встигли з полиць зняти – те й винесли. Бліін, валізи італійські, шкода. Рюкзак туристичний, великий. А проектор – з чим тепер до учнів їздити на зустрічі?

Викликаю поліцію і кажу, що ТРИ ЧЕМОДАНИ лежать зараз десь в домі. Їх ще не винесли. Повз консьєржа ніхто не проходив з таким багажем. Проектор у коробці теж великий, блін, з пультами з подовжувачами. Вони десь лежать поруч.

І що? А ніщо. Напишіть отут заяву, отут підпишіться. Номер заяви отакий-то, питайте яка її доля. До побачення.

Нахріна нам 102 – щоб було куди дзвонити? 

Нахріна нам поліція, щоб припертися на виклик двома бригадами двома машинами і взяти в мене автограф?

У січні в доні вкрали айфон, той, що працює тільки з її відбитком пальця. Той, що посилає сигнали на супутник і його можна за якимось номером відслідкувати. Добу телефон ще був на зв’язку. Добу на нього можна було подзвонити. Його можна було б ще за номером відслідкувати. Написали купу заяв. Поки телефон на зв’язку – шукайте. Дуля! Дуля з маком! Не ведіться на ці всі рекламні штуки. Нічого ніхто не відслідковує і знайти не може! Ні поліція, ні оператор.

Ну гаразд, телефон – поклав у кишеню і немає. А тут три валізи десь лежать під носом! Кажу, давайте викличемо собаку, нехай приведе до чиєїсь квартири. Знаєте, що сказали? Щоб я менше кіно дивилася. Кажу, пішли по квартирах, не всіх, тих, що недавно квартиранти заїхали. Відповідають: «А як не пустять»? Але ж можна подзвонити у двері, поговорити, мені 30 секунд вистачить, щоб зрозуміти…

Української поліції не існує. Це міф. І наші податки в трубу.

Джерело: Лариса Ніцой

Коментарi

Коментарiв