Екс-депутата Держдуми з українським громадянством оголосили у розшук

205
Слідчий комітет Росії ухвалив постанову про притягнення в якості обвинуваченого колишнього депутата Держдуми від КПРФ Дєніса Воронєнкова і ініціював його оголошення у федеральний розшук.

Про це повідомив «Комерсант», посилаючись на джерела у Слідкомі РФ.

Воронєнкову заочно інкримінується організація особливо великого шахрайства – рейдерського захоплення 2011 року будівлі в центрі Москви вартістю мільйонів доларів.

Раніше Геннеральна прокуратура РФ уже двічі відмовилася вносити до Держдуми подання глави СКР Росії Алєксандра Бастрикіна про позбавлення депутата недоторканності і притягнення його до кримінальної відповідальності. 

Нині ж, після того, як Воронєнков отримав громадянство України, його оголосили в розшук.

Нагадаємо, у грудні 2016 року колишній депутат Державної Думи РФ Дєніс Воронєнков одержав українське громадянство.  

«Я вже громадянин України. 4 грудня (2016 року – ред.) завершилися мої повноваження депутата Державної Думи, а 6 грудня я став громадянином України», – заявив тоді політик.

У січні стало відомо, що Воронєнков дав Генеральній прокуратурі України свідчення у справі про держзраду проти колишнього президента країни Віктора Януковича.

«Я б не хотів розповідати матеріали попереднього слідства, але коротко… Так, я дав свідчення у справі про державну зраду Януковича. Я порахував це своїм обов’язком, допомогти своїй країні і викрити цього негідника», – підкреслив екс-депутат. 

Коментарi

Коментарiв