Кремль шукає нових кумирів для заманювання «м’яса» на Донбас – політолог

170
Політтехнолог Тарас Березовець запевнив, що про вбитих бойовиків «Моторолу» і «Ґіві» уже скоро забудуть, тому Кремлю потрібні нові персонажі.

«Кремлю потрібні нові кумири для заманювання гарматного м’яса на Донбас. «Моторола» і «Гіві» скоро будуть забуті. Тому на світло витягнули нового персонажа – Захара Прилєпіна», – підкреслив у своєму Facebook Березовець.

За його словами, російську агресію на Донбасі тут можна порівняти з часами Другої світової війни – це очевидна спроба зіграти в російського Ернеста Хемінгуея.

«Американський класик світової літератури став героєм громадянської війни в Іспанії, де він знайшов сюжети для багатьох своїх шедеврів, зокрема роману «По кому подзвін» і п’єси «П’ята колона», – зауважив експерт. 

«Після автомийників і охоронців супермаркетів потік охочих завершити свій життєвий шлях в Україні істотно вщух. Тому прийшов час «прилєпіних». Хемінгуея з Прілєпіна точно не вийде, але земля українська все одно прийме їх усіх – і автомийників, і письменників», – підсумував фахівець.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що російський письменник Захар Прілєпін приїхав воювати на Донбас на боці терористів так званої ДНР, і вже навіть встиг «дослужитись» до командира батальйону спецназу.

За інформацією РосЗМІ, Прілєпін сформував власний батальйон спецназу з особовим складом бойовиків так званої ДНР, отримавши при цьому «звання майора», а протягом останніх двох років він був радником ватажка терористів Олександра Захарченка.

Письменник-бойовик вважає, що метою війни на Донбасі має стати окупація всієї території України, а Росія, на його думку, є «охоронцем українства».

Коментарi

Коментарiв