Онищенко не надає слідству обіцяний «компромат» на владу

171
Під час засідання комітету з питань протидії і запобігання корупції заявили директор НАБУ Артем Ситник та керівник САП Назар Холодницький заявили, що нардеп-утікач Олександр Онищенко не надав слідству фактичної інформації щодо, як він заявляє, корупції Президента України.

«Онищенко дуже багато заявляє публічно, але, щоб це все стало джерелами доказів – треба все покласти на протокол. Інформації хто, де і як він передавав гроші – Онищенко не надав», – зазначив Назар Холодницький, пише Українська правда.

На запитання, чому вони не поїдуть допитати Онищенка в Лондон, Ситник відповів: «Теоретично я можу поїхати в Лондон. Але питання в тому, що в нього була можливість надати нам інформацію».

Очільник НАБУ підкреслив, що детективи вивчатимуть записи з голосами Онищенка та екс-нардепа Миколи Мартиненка: «Він опублікував ці записи після реалізації цієї справи. Його мета одна – щоб всі забули про основну справу».

Сам Онищенко у коментарі УП заявив: «А хтось контактував зі мною? Були мої американські адвокати в НАБУ минулого тижня. Жодних пропозицій від них не надходило. Для них краще все зам’яти все, що стосується корупції Порошенка».

Нагадаємо, Олександра Онищенка підозрюють в отриманні паспорта Російської Федерації та співпраці зі спецслужбами для дестабілізації ситуації в Україні.

Служба безпеки України порушила проти нього провадження відповідно до статті 111 Кримінального кодексу (державна зрада). Напередодні ж підозрюваний заявив, що передав компромат на Президента Петра Порошенка спецслужбам США.

Коментарi

Коментарiв