Росія вербує безробітних мешканців Донбасу до лав терористів

124
Головне управління розвідки Міністерства оборони України оприлюднило звіт про обстановку на тимчасово окупованих територіях станом на 16 лютого.

Як зазначають у ГУР Міноборони, російське окупаційне командування, скориставшись режимом припинення вогню (з 9 лютого цього року), нарощує боєздатність з’єднань і частин 1 АК (Донецьк) та 2 АК (Луганськ) ЗС РФ шляхом збільшення їх чисельності за рахунок призову робітників підприємств вугледобувного комплексу, які залишилися без робочих місць внаслідок припинення поставок вугілля залізницею.

«Особливо інтенсивно агітаційну кампанію з вербування місцевого населення для проходження військової служби за різними військовими спеціальностями розгорнуто у містах Довжанськ, Ровеньки, Луганськ, Алчевськ і Кадіївка», – ідеться у повідомленні української розвідки.

Також у Міноборони підкреслили, що відсутність робочих місць та потреба утримувати свої родини спонукає безробітних вступати до російських терористичних військ, що вже дозволило суттєво підвищити рівень укомплектованості окремих підрозділів 6 окремого мотострілецького полку (Кадіївка) та 7 окремої мотострілецької бригади (Брянка) 2 АК (Луганськ) Збройних Сил Російської Федерації.

Коментарi

Коментарiв