Шуфрич істерично відреагував на можливе зняття недоторканності

161
Народний депутат України від фракції «Опозиційного блоку» Нестор Шуфрич заявив, що за звітний період задекларував понад 40 мільйонів гривень доходу і не розуміє, як із цієї суми було можна нарахувати 40 мільйонів гривень несплачених податків.

Нагадаємо, напередодні Генеральний прокурор України Юрій Луценку заявив про намір скерувати до ВРУ подання про зняття недоторканності з трьох народних депутатів, якщо вони не погасять заборгованість по сплаті податків. Серед них і Нестор Шуфрич.

Відповідь нардепа на цю заяву опублікувала прес-служба «Опозиційного блоку». 

«За звітний період, за який ми зобов’язані відзвітувати і несемо відповідальність, мною було задекларовано трохи більше 40 млн грн доходу, і нам абсолютно незрозуміло, як з них можна нарахувати 40 млн грн несплачених податків», – стверджує парламентар.

За його словами, всі запити, які приходили з податкової, було опрацьовано та передано вичерпні відповіді.

«Нам абсолютно невідомо, на підставі чого Генеральна прокуратура зробила ці висновки (про несплату податків). Жодного разу ні я особисто, ні уповноважені мною аудитори і адвокати не спілкувалися з представниками Генпрокуратури та ніколи не запрошувалися для такого спілкування. Наголошую: жодного разу на всі письмові запити уповноважених податкових органів ми дали вичерпні відповіді», – підкреслив Шуфрич. 

Крім того, політик запевнив, що якщо буде доведено, що його аудитори і юристи неправильно порахували доходи і недоплатили податки, то ця сума буде сплачена.

«Я не виключаю варіант, при якому я сплачу зазначену суму, а потім у суді вимагатиму її назад. І нехай тоді суд встановить обґрунтованість доказів, а при відсутності таких притягне до відповідальності в цьому випадку безпосереднього підписанта – а саме Генерального прокурора», – підсумував нардеп.

Коментарi

Коментарiв