Експерт пояснив, навіщо Росія привела війська у бойову готовність

203
Військовий експерт Олег Жданов запевнив, що дії Російської Федерації в окрузі, який межує з українським кордоном, не означають, що Кремль готує широкомасштабний наступ на Україну.

Нагадаємо, 14 лютого у Росії заявили, що привели у вищий ступінь бойової готовності мотострілкові, артилерійські, ракетні і зенітні ракетні бригади Західного військового округу.

«Росія привела в готовність війська, щоб подивитися реальну картину боєздатності частин. Те, що все це знаходиться на кордоні з нами – черговий сигнал про те, що ворог не дрімає і розслаблятися українській армії не варто», – підкреслив Олег Жданов.

На його думку, такі дії Кремля не означають, що РФ готується до широкомасштабного наступу на Україну.

«На нашому кордоні як такому, ударного угруповання не існує. Так, там є посилене угруповання військ, і зараз йде будівництво двох військових баз, але вони не готують реального наступу», – стверджує у коментарі Обозревателю експерт. 

Крім того, він спрогнозував, що нинішня ескалація в зоні АТО уже незабаром піде на спад, оскільки в РФ різко скорочуються ресурси для війни.

До того ж, як запевнив Жданов, із потеплінням, терористам буде складніше поставляти боєприпаси і провізію.

 

«Фінансування утримання угруповання стає досить проблематичним для Російської Федерації. Чим далі, тим проблематичніше. Ведення систематичних бойових дій вимагає серйозної логістики, якої немає…», – висловив думку експерт. 

«Ми пам’ятаємо ще з 2015 року: «гумконвой» прийшов – два тижні обстріли є. Боєприпаси скінчилися – активність спала. Ну і найголовніше – бездоріжжя, підвести зараз боєприпаси на позиції, продовольство, вивезти поранених – це величезна проблема», – підсумував фахівець.  

Коментарi

Коментарiв