Нині створюються чудові умови для корупції – організатор Євробачення

212
Денис Блощинський, який пішов із команди щодо підготовки «Євробачення-2017», розкрив деталі скандалу навколо конкурсу, внаслідок якого з оргкомітету вийшло відразу понад два десятки осіб.

Нагадаємо, навколо організації Євробачення в Україні розгорівся черговий гучний скандал: із оргкомітету конкурсу вийшло відразу понад двох десятків співробітників. У відкритому листі менеджери мотивували своє рішення тим, що в грудні був призначений новий «фактичний керівник конкурсу» Павло Грицак, який перебрав на себе всі повноваження і зробив роботу оргкомітету непрозорою. 

Пояснюючи, у чому саме полягає непрозорість роботи нового менеджменту Євробачення, Блощинський підкреслив, що уже два місяці не можуть запустити тендери. 

«У мене в таблиці 39 тендерів, 8 з яких ключові. Їх можна було запустити в кінці грудня. Коли нове керівництво прийшло на канал, абсолютно було заблоковано фінансове та юридичне проведення всіх процесів, які мали відношення безпосередньо до моєї діяльності. Це досить принизливо і негарно так ставитися до людей», – наголосив в інтерв’ю Апострофу один із організаторів конкурсу. 

За його словами, насправді на два місяці просто була перекреслена робота і була допущена ситуація, у якій темпи роботи і проекти стали стискатися часу до абсолютно неймовірних і кризових. 

«А тепер вводяться антикризові заходи, але це метод минулого століття людей, які гасять пожежі. У нас була можливість не гасити пожежі, а робити проекти. Я не розумію для чого потрібно було штучно створювати такі умови, у яких потім хтось може відчувати себе героєм, коли він врятував проект, врятував країну», – стверджує Блощинський. 

Крім того, він пояснив, чому йому довелося покинути свою роботу.

«У нас є бачення, як потрібно вести бізнес, справи і працювати над проектами. Незалежно від того, чи займаєшся ти благодійністю, соціальними проектами або заробляєш гроші на власному бізнесі, твоя діяльність повинна завжди мати сенс і мати прозору складову для учасників. А коли всередині цього процесу відбуваються маніпуляції, ігри, торгівля незрозумілими інтересами, то створюються умови, у яких може з’являтися корупція. Я в цьому брати участь не хочу, і мої принципи цього не дозволяють».

Коментарi

Коментарiв