Олександр Кочетков: Гройсман Тимошенко – «валентинку», вона йому – повістку

188

ПРО ЮЛЮ ТА ВОВУ ТА ЇХНЮ ЛЮБОВ

Вважаю доречним перекласти з політичної мови на загальноприйняту сьогоднішній (14 лютого,  – ред.) діалог, що відбувся між двома прем’єрами  – нинішнім і колишнім.

Коли В. Гройсман назвав ЮВТ матір’ю корупції, яка рветься до влади, він висловив обурення тим, що вона перестрибнула через сходинку у вигляді Президента П.Порошенка і безпосередньо розповіла американському куратору Д. Трампу, що в Україні крадуть зверху донизу, причому американські гроші, з Президентом на чолі. А щоби це припинити, треба виконати українську Конституцію і призначити нового Прем’єр-міністра, непідконтрольного Президенту. І кращої кандидатури на цю роль, ніж перевірена Ю.Тимошенко, годі й шукати, та й шукати не варто. А вона якраз не зайнята і готова прийняти пропозицію.

А коли ЮВТ подякувала Гройсману за передану їм через телебачення валентинку, вона прозора натякнула, що теж його привітає. У свій час. Листом. З відміткою про вручення, як зазвичай повістки надсилають. І, взагалі, багато хто на неї лапку задирав, та мало хто після цього довго правив.

Ось такий невимушений обмін люб’язностями, що пройшов, можна сказати, в діловій дружній атмосфері триндеця, що назріває.

Коментарi

Коментарiв