РНБО зобов’язала Кабмін перевірити тарифи на комуналку

166
Кабінет Міністрів України разом із Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), повинен вчити обґрунтованість встановлених тарифів на енергоносії, електроенергію, житлово-комунальні послуги.

Про це ідеться в рішенні Ради національної безпеки і оборони від 16 лютого 2017 року «Про невідкладні заходи з нейтралізації загроз енергетичній безпеці України та посилення захисту критичної інфраструктури», затвердженому указом Президента №37/2017.

«Разом із Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, невідкладно вивчити об’єктивність, економічну та соціальну обґрунтованість встановлених тарифів на енергоносії, електроенергію, житлово-комунальні послуги», – ідеться у документі.

Зокрема, КМУ повинен опрацювати «можливі заходи щодо вдосконалення механізмів державного регулювання діяльності у цій сфері природних монополій та управління суб’єктами господарювання, корпоративні права яких належать державі, а також поінформувати населення про результати цієї роботи». 

Крім того, РНБО доручила уряду розробити та забезпечити реалізацію програми побудови нових енергоблоків і реконструкції існуючих енергоблоків теплових електростанцій та теплоелектроцентралей, на яких використовується вугілля антрацитової групи, для забезпечення застосування ними вугілля газової групи вітчизняного видобутку.

Коментарi

Коментарiв