Україні рано вважати, що «медовий місяць» між Трампом і Путіним завершився – політолог

175
Очільник Центру прикладних досліджень «Пента» Володимир Фесенко прокоментував заяву Білого дому про те, що США очікують повернення анексованого Росією Криму Україні. 

Експерт спрогнозував, що Трамп продовжуватиме спроби налагодити відносини з Путіним – просто це робитимуть не так швидко і відкрито, щоб це не виглядало як поступка російському Президенту. 

Відповідно, стверджує Фесенко,  Україні рано вважати, що спроба медового місяця між Трампом і Путіним закінчилася повним провалом.

«Для України це добре, оскільки ніяких подарунків Путіну не буде. Трамп – прихильник бізнесових угод: ти – мені, я – тобі. Тому Росії треба домовитися з Трампом. Зараз вони будуть думати, що запропонувати Трампу. У них немає чіткої відповіді», – запевнив у коментарі 24 політолог.

За його словами, у Кремлі розмірковуватимуть над тим, що вони можуть запропонувати в обмін Трампу, щоб і підіграти йому, але в той же час щоб це не суперечило російським інтересам. Так, в Росії покладали на Трампа великі сподівання, але тепер переконалися, що швидкого і бажаного результату не буде.

Тим не менше, упевнений Фесенко, Росія не піде на суттєві кроки щодо Криму і Донбасу – натомість можна очікувати затягування переговорного процесу. Тим більше, що у Кремлі зараз чекають результатів виборів – президентських у Франції і парламентських у Німеччині.

Фахівець підкреслив, що Президенту, Петру Порошенку, який готується до зустрічі з Трампом, треба також подумати, яку додану вартість і партнерські послуги він може запропонувати американському президенту.

Коментарi

Коментарiв