Нардепи планують заблокувати роботу Верховної Ради

136
Перший віце-спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко спрогнозувала, що робота українського парламенту наступного тижня може бути заблокована.

Як підкреслила в ефірі Еспресо Геращенко, спікер не має повноважень тягати на роботу «нєрадівих» народних депутатів, але питання дисципліни депутатського корпусу є дуже непростим.
«Я зараз чую такі сигнали, що дві політичні сили, не буду називати їхні назви, збираються з наступного вівторка заблокувати трибуну Верховної Ради – щоб тиснути на владу і вирішити питання Донбасу», – зазначила нардеп.
За її словами, така ситуація більше нагадує блюзнірство, оскільки «наступний тиждень є трагічним для українців, коли будуть вшановувати пам’ять героїв «Небесної сотні».
«Я погоджуюся, що на Донбасі дуже багато проблем. Існує проблема контрабанди, існує проблема щодо того, як нам треба правильно реінтегрувати ці території. Але навряд чи ці питання можна вирішити глибоко в тилу, перекривши якісь шляхи. Народні депутати точно мають інші інструментарії для вирішення цих питань і це точно не блокада залізниці чи трибуни», – підсумувала віце-спікер.

Коментарi

Коментарiв