Порошенко лякає Захід продовженням агресії Путіна поза Україною

183
17 лютого під час свого виступу на Мюнхенській безпековій конференції Президент України Петро Порошенко заявив, що агресивна політика Російської Федерація спрямована не лише проти України, хоча знищення України є однією з його задач.

Про це повідомив кореспондент Європейської правди з Мюнхену.
«Путін ненавидить Україну глибоко та щиро. Він заперечує, що є українська нація, я знаю це особисто. Він вважає українців частиною Росії. І він хоче змінити карту Європи», – підкреслив Порошенко.
За його словами, було би помилкою вважати, що апетити Путіна обмежаться лише Росією. Так, глава держави нагадав про слова кремлівського лідера на церемонії вручення премії Російського географічного співтовариства, де він пожартував, що «кордони Росії не закінчуються ніде».
«Є лише один час і одне місце, де можливо відмовитися від російського реваншизму. Час – це зараз. Місце – це Україна», – наголосив Президент.
Крім того, під час свого виступу Порошенко розповів, скільки українців загинули внаслідок бойових дій на Донбасі упродовж останньої доби.
«За останні 24 години моя держава втратила трьох військовослужбовців, дванадцять отримали поранення, більшість з них в Авдіївці. Російська артилерія також завдає ударів по цивільних районах, у результаті чого один цивільний загинув і ще двох було поранено. Це просто нагадування про ту ціну, яку ми продовжуємо платити», – резюмував глава держави.

Коментарi

Коментарiв