Савченко знайшла винних у блокаді Донбасу

371
Позафракційний народний депутат України Надія Савченко як завжди відзначилася своїм баченням на одну з найгостріших проблем сьогодення – блокаду Донбасу. Так, нардеп упевнена, що низка парламентарів повинна приєднатися до активістів.

«Блокадники – це громадяни України, які мають право на мітинги та протест. У цьому в усьому винна влада, яка до цього призвела. За три роки так і не було визначено нічого і не було нічого названо своїми іменами. Не було визначено стратегічного напрямку руху щодо того, що у нас війна або АТО, що ми робимо з окупованими територіями, як ми будемо жити через п’ять, десять, п’ятнадцять років. Не було визначено, як ми торгуємо, з ким ми торгуємо, хто нам ворог. Не було докладено жодних зусиль, щоб все це ввести в законодавче поле», – підкреслила в інтерв’ю Inforesist Савченко.
Вона зауважила, що люди спостерігали тотальну корупцію, коли народ з агресором воює, а влада з агресором торгує, тому вони просто вийшли та почали вимагати, щоб влада щось робила.
«Але ці люди потрапляють до неправового поля, тому що влада зробила все, щоб правового поля для вирішення цього питання не було. Деякі депутати отримують від цього піар, маючи депутатську недоторканність, а люди за це можуть постраждати, і ті, у кого будуть віялові відключення та ті, хто намагаються встановити справедливість шляхом махновщини», – запевнила парламентар.
Крім того, вона наголосила, що деякі народні депутати також повинні долучитися до блокади.
«Усе не так, як повинно було б бути. Якби деякі зняли з себе депутатську недоторканність і пішли на блокаду разом з людьми, то тоді вони були б у рівних умовах, а так їм реально ніякого покарання не буде, а людей за правопорушення можуть посадити до в’язниці», – підсумувала Савченко.

Коментарi

Коментарiв