«Штірліц проколовся»: Депутати поширили фейковий лист Жебрівського

181
Очільник Донецької військово-цивільної обласної адміністрації Павло Жебрівський заявив, що написаний лист нібито від його імені з вимогою від начальника обласної поліції В’ячеслава Аброськіна розблокувати залізничну колію і притягнути до відповідальності активістів блокади – це фейк.

«Сьогодні (18 лютого – ред.) у соцмережах почали розповсюджувати фейкового листа нібито від мене до начальника Головного управління національної поліції в Донецькій області із вказівкою розблокувати залізничну колію і «притягнути до відповідальності» блокувальників. Але «штірліц проколовся», – підкреслив у своєму Facebook Жебрівський.
«Хочу чітко роз’яснити: за поданим номером 02/12 (або 17 – нерозбірливо написано) – 0369 від 16.02. 2017 року із ОДА за моїм підписом жодних листів не виходило. Та і вийти не могло, бо: це не мій індекс, а індекс інших працівників ОДА;  у нас, станом на вчора, останній лист вийшов за №0307, а у підробці вказано №0369. За такою нумерацією листи ми будемо писати не швидше березня», – пояснив посадовець.
Крім того, він наголосив, що, відповідно до своїх повноважень, не має права давати вказівок (і ніколи їх не дає) керівникові обласного управління Національної поліції.
«Такі вказівки йому можуть давати тільки керівники Національної поліції України, або керівники Міністерства внутрішніх справ», – зауважив очільник Донецької ВЦОА.
За його словами, депутати, які поширюють цей сфальсифікований лист, мали би знати подібні тонкощі.
 

Коментарi

Коментарiв