Влада не має політичної волі боротися з «гібридністю» війни – Центр Разумкова

222
Директор військових програм Центру Разумкова Микола Сунгуровський у коментарі Слову і Ділу підбив підсумки Мінських переговорів та нову домовленість про відведення озброєнь до 20 лютого.

За словами Сунгуровського, поки немає жодного свідчення того, що в Кремлі відмовляються від України.
«Якщо РФ побачить, що противник відступає, то може посилити свої дії на Донбасі», – упевнений експерт.
«Позиція Білого дому, хто б що не говорив, ще не сформувалася. Там зав’язані питання Ірану, Китаю, Сирії, й говорити про щось конкретне зарано. Якраз на цьому полі будуть великі інтелектуальні зіткнення для того, щоб цю ситуацію розрулити в якомусь напрямку», – підкреслив фахівець.
Як він зауважив, є дуже багато сил, які відстоюють позицію України – у Пентагоні, у Конгресі є наші прихильники. Проте, так само є й ті, хто проти нас.
Сунгуровський запевнив, що проблема навіть не в тому, що роблять Трамп, Лавров, Меркель, а в тому що робимо ми.
«Що робимо ми? Якими є ініціативи України? Просто дивитися на Захід, що вони роблять і як вони допомагають Україні, – вкрай дивна позиція. Нам пред’являють: ви воюєте чи боретеся з терористами? Назвіть тоді терористів. «Гібридність» цієї війни – проблема. З іншого боку, відсутність політичної волі говорить про те, що боротися з цією перешкодою ніхто не збирається», – підсумував представник Центру Разумкова.

Коментарi

Коментарiв