Скандальна заступниця Авакова обіцяє ліквідацію пожежної інспекції

129
24-річна заступниця міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова Анастасія Деєва зробила несподівану заяву щодо пожежної інспекції.

За словами Деєвої, український бізнес найближчим часом зможе видихнути з полегшенням, оскільки у Кабінеті Міністрів планують ліквідувати пожежну інспекцію, яка «славиться» своєю корумпованістю.
«Скоро ми ліквідуємо пожежну інспекцію, це буде важливо, тому що бізнес нарешті зможе видихнути і зрозуміти, що більше не доведеться давати хабарі пожежному інспектору», – підкреслила в інтерв’ю 24 заступниця Авакова.
За її словами, в МВС уже розробили план пілотних проектів для реорганізації Державної служби з надзвичайних ситуацій.
«Провели переговори з усіма місцевими адміністраціями, отримали їх підтримку, розробили методологію, як для професіоналів, так і для добровольців. Крок за кроком почали відкривати нові пожежні місцеві команди: депо, центри безпеки, залучати добровольців», – наголосила Деєва.
«У контексті комплексності реформи для України – це маленькі кроки. Але вже зараз вони дозволяють рятувати життя і мінімізувати як фінансові, так і життєві втрати», – підсумувала заступниця очільника МВС.

Коментарi

Коментарiв