«Гвардійців кардинала Авакяна треба відправити в наступ на ОРДЛО» – екс-нардеп

218
Якщо для України так важливе вугілля з окупованої частини Донбасу, Президент як Верховний головнокомандувач має негайно викинути з усіх силових структур, Генштабу й Міноборони агентів ФСБ, оголосити на окупованих територіях воєнний стан і дати наказ наступати. Тоді проблему вугілля буде автоматично розв’язано. Так прокоментував у Facebook дискусію на тему енергетичної кризи в Україні через блокаду так званих ОРДЛО керівник фракції партії «Свобода» в Київській обласній раді, нардеп VII скликання Ігор Сабій.

«По-перше, якщо для України ОРДЛОвське вугілля є життєво необхідним, то Верховний головнокомандувач, він же Президент України Порошенко, має негайно викинути з СБУ, Генштабу, Міноборони всю агентуру ФСБ, оголосити в ОРДЛО воєнний стан, відкрити склади зі зброєю і дати наказ наступати», – вважає «свободівець».
Але, за його словами, у наступ повинні піти не тільки регулярні частини армії й добровольці, але і «гвардійці кардинала Авакяна, які зараз дуже добре озброєні та екіпіровані і навіть ті, які щоденно сотнями стовбичать під Адміністрацією Президента і заважають українцям вільно пересуватися Києвом».
Тоді, стверджує депутат, за три тижні українські війська знову стоятимуть на державному кордоні України, а «після встановлення в ОРДЛО української влади проблему з вугіллям зразу ж буде вирішено».
По-друге, за словами Сабія, «якщо всілякі там плотніцкіє, захарченкі і ім сочувствующіє так вболівають за голодающіх шахтьоров, нехай забираються назад до себе в Мордор до свого чорта Путіна.
Якщо ні того ні того не відбувається, то обидві сторони брешуть і стрижуть із нас гроші за їхнім спільним принципом «кому война, а кому мать родна», – резюмував націоналіст.

Коментарi

Коментарiв