Аваков божиться вирішити проблему товарообігу з окупованими територіями

164
Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков переконаний, що формально питання товарообміну з окупованою територією буде вирішено і пропонує свій перелік товарів для «критичного імпорту».

«Це має бути тільки вугілля, продукти, необхідні для металургійного комплексу і все. А у зворотний бік ми можемо собі дозволити направляти запчастини для шахтного обладнання, відповідні реагенти для забезпечення роботи», – підкреслив в інтерв’ю Інтерфаксу очільник МВС.
Він наголосив, що ця формула може завдати удару по чиїхось бізнес-інтересах.
«Продовження блокади на Донбасі неминуче призведе до економічних втрат, за блокуванням стоять політичні амбіції, вирішити ситуацію можна тільки у сфері публічної комунікації», – зауважив Аваков.
За його словами, «підприємства ДТЕК минулого року перерахували до держбюджету України 36,1 мільярда доларів податків, оборот між комплексом підприємств відбувається в українській національній валюті, отже, гроші не йдуть за межі України».
Крім того, глава МВС нагадав, що, згідно зі своєю компетенцією Служба безпеки України розробляє перелік товарів для товарообігу, який буде винесено на розгляд Кабінету Міністрів.
«Моя думка, яку я озвучив, більш радикальна. Думаю, що формально питання обміну з цими територіями буде врегульовано. Як свого часу це питання було врегульовано з Кримом», – підсумував високопосадовець.

Коментарi

Коментарiв