Журналістка: Чому на Донбасі з’явився одіозний Прілєпін

232
Політичний оглядач, журналістка Юлія Латиніна переконана, що бойовики «Ґіві» та «Моторола» були своєрідною картинкою, але у Кремлі вирішили, що слід її змінити, тому тепер картинкою буде Захар Прілєпін.

«Цього тижня різко прокинувся патріотизм у письменника Захара Прілєпіна, який не тільки оспівує Донбас, а й раптом зібрався на нього політруком в’їхати на білому коні. Історія, яка породила загальне здивування, тому що я розумію, він би поїхав туди в 2014-му році. Але в 2017-му, коли там навіть «Ґіві» та «Моторолу» вбили?», – підкреслила в ефірі Эхо Москвы журналістка.
За її словами, існує кілька версій такого кроку чергової жертви машини путінської пропаганди, серед яких найцікавішою є піар-акція його нової книжки.
«Справа в тому, ми бачимо, що на Донбасі всіх повбивали, всіх «ґіві» та «моторол», і всі вони загинули не у війні, вони загинули у кримінальних розбірках. А чим вони були? Вони були картинкою. За них воювали серйозні люди. І ось комусь в Кремлі стукнуло, що час змінити картинку: «Ґіві» та «Моторолу» прибрали, тепер картинкою буде Прілєпін», – наголосила Латиніна.
Нагадаємо, нещодавно Російський письменник Захар Прілєпін приїхав воювати на Донбас на боці терористів так званої ДНР, і вже навіть встиг «дослужитись» до командира батальйону спецназу.
За інформацією РосЗМІ, Прілєпін сформував власний батальйон спецназу з особовим складом бойовиків так званої ДНР, отримавши при цьому «звання майора», а протягом останніх двох років він був радником ватажка терористів Олександра Захарченка.
 
Письменник-бойовик вважає, що метою війни на Донбасі має стати окупація всієї території України, а Росія, на його думку, є «охоронцем українства».
«Київ – російське місто. Наша справа – мала. Нагорі вирішать. Але я думаю, що таких помилок, які були з Януковичем, бути не повинно. Вони прекрасно віддають собі звіт, що посадити якогось умовного Сидорова, Тимошенко та Медведчука, про все з ним домовитися, а через навіть не чотири роки, а через місяць він здійснить повне перезавантаження, і знову почнеться те ж саме. Я думаю, що у них вистачить розуму такі речі більше не робити. Вся Україна – мета. Ніякої іншої мети бути не може», – цитують Прілєпіна кремлівські видання.

Коментарi

Коментарiв