Березовець: Кремль охопила справжня істерика

217

Український політолог Тарас Березовець відзначив, що указ президента РФ Володимира Путіна є наслідком справжньою істерики, яка охопила Кремль у останні кілька місяців.

Яскравою ознакою того, що Кремль охопила істерика є те, що Путін визнав документи, видані в ОРДЛО, що збіглось із початком Мюнхенської конференції, – зазначив Тарас Березовець для «Преса України».

 

Політолог також відзначив, що протягом останніх місяців плани Путіна повністю провалились. Адже Трамп не виправдав його надій, а навіть навпаки. До того же того колишній депутат Воронченко дав досить важливі показання українським силовикам. А президент Білорусі Олександр Лукашенко останнім часом відзначається досить жорсткими випадами на адресу російської влади.

«У Путіна в останні місяці все пішло шкереберть, і Трамп не виправдав, і Лукашенко пустує, і Воронченко втік», – зазначив Березовець.

Політолог впевнений, що Україна тільки виграє від указу Путіна, адже президент РФ розчерком пера зруйнував складну комбінацію швидкого повернення тимчасово окупованих територій на своїх же умовах.

Така нахабність для самого Путіна може дуже погано кінчитись, адже цей указ він підписав під час Мюнхенської конференції безпеки, де було багато впливових політиків, серед яких Майк Пенс і Ангела Меркель. «Така нахабна демонстрація призведе тільки до того, що скасування або пом’якшення санкцій тепер точно не відбудеться. За фактом, Мінськ-2 тепер точно мертвий», – зазначив політик.

Коментарi

Коментарiв