Геращенко: Мета Путіна – націоналізувати українське майно

156

Перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко впевнена, що Президент РФ Володимир Путін легітимізував «документи», видані псевдовладою так званих «ДНР» і «ЛНР», щоб у подальшому націоналізувати українське майно на окупованих територіях.

«Путін визнав нікчемні папірці “документами ОРДЛО”. Це ще не визнання самих “республік”, лише їх нікчемних папірців, але ж нас не мають вводити в оману всі ці слова з путінського указу про “тимчасовість, на період до політичного врегулювання і т.д”», – зауважила політик на сторінці у Facebook.

Геращенко передбачає, що наступним кроком буде націоналізація українського майна на окупованих територіях. Вона впевнена, що «саме під це російсько-лднрівське мародерство і крадіжку створюється ця база з визнанням папірців-“документів”, аби далі визнати українську власність” республіканською” і все вкрасти, як це було з Кримом».

Політик також підкреслила, що Росія – єдина країна, котра визнала так звані «документи», і, фактично, визнала свій контроль на окупованій території Донбасу.

Заступник голови ВР переконана, що мета указу Путіна – дестабілізація ситуації в Україні. А також можливий перший крок влади РФ на шляху до націоналізації і можливого визнання «ЛНР» і «ДНР» та створення фундаменту для замороженого конфлікту.

 

Крім того, на переконання політика, це є підштовхуванням України і світу до виконання політичного блоку Мінських угод, а також традиційна російська політика шантажу.

Коментарi

Коментарiв