Скандал у «радикалів»: Ляшко від свого ж нардепа вимагає скласти мандат

132
Лідер Радикальної партії Олег Ляшко вимагає депутата від своєї політичної сили Андрія Артеменка здати мандат після його позиції щодо «оренди» Криму та плану щодо зняття санкцій США з Росії.

Про це він заявив у своєму Facebook.
Ляшко зазначив, що уже 20 лютого відбудеться засідання фракції, де буде поставлено питання про виключення Андрія Артеменка з фракції.
«Він не повинен бути членом фракції Радикальної партії і не має права представляти партію. Те, що сталося, я вважаю, що це дискредитація України, це дискредитація нашої команди. Вимагаю від Андрія Артеменка скласти повноваження народного депутата України. Радикальна партія нікому не дозволить торгувати Україною», – стверджує головний «радикал» країни.
За його словами, у партії не торгують ні Кримом, ні Донбасом. Він вже поговорив з Артеменком, наголосивши нардепу, що такі заяви шкодять інтересам України.
«Це абсолютно неприйнятно для народного депутата. Це як Савченко №2. Тому Андрій Артеменко, якщо в нього є почуття гідності, відповідальності, повинен негайно скласти мандат», – наголосив парламентар.
Нагадаємо, депутат від Радикальної партії Андрій Артеменко розробив концепцію укладення миру між Україною і Росією, у якій пропонує здати Крим в оренду Росії на 50 або 100 років.
Свій план Артеменко навіть передав раднику президента США Дональда Трампа Майклу Флінну незадовго до його відставки.

Коментарi

Коментарiв