За визнання «паспортів» терористів нам варто визнати Ічкерію – боєць АТО

166
Боєць полку поліції особливого призначення «Київ» Аміна Окуєва заявила, що у відповідь на визнання Росією «паспортів», які видаються терористами «ДНР» і «ЛНР» жителям окупованого Донбасу, Україна повинна визнати незалежність Чеченської Республіки Ічкерія.

«Фактичне визнання Росією бандитських анклавів на Донбасі у вигляді легалізації їхніх «паспортів» здійснено винятково з метою зачепити Україну і світову спільноту. Це не означає навіть, що простих людей з цими папірцями масово пропускатимуть до РФ. Найімовірніше, не будуть. Ця заява просто з розряду «піти ва-банк» і плюнути в сторону України і усього цивілізованого світу, який вчинив зовсім не так, як розраховували росіяни», – підкреслила у своєму Facebook Окуєва.
За її словами, Україна на цьому тлі може зробити крок до офіційного визнання Ічкерії незалежною державою, окупованою Росією.
«І це буде жорсткою і адекватною відповіддю на демарш РФ. До того ж цілком справедливою із погляду міжнародного законодавства», – переконана боєць.
Крім того, вона зазначила, що чеченський народ заслужив це право, мабуть, найбільшою кількістю крові, пролитою за свободу в сучасній історії.
«РФ сама фактично визнала це право, уклавши мир під час Хасав’юртівських угод 1996 року і подальшого «Договору про мир і принципи взаємовідносин», підписаного самим президентом РФ у Москві 1997 року. Подальші гібридні дії зі сторони РФ – це вже інше. А офіційний документ, підписаний на рівних правах, пам’ятає увесь світ. І він нікуди не дінеться», – нагадала Окуєва.
«Якщо Україна зараз вважатиме за доцільне проявити політичну волю і офіційно визнати документи Ічкерії, це буде серйозним, адекватним і абсолютно справедливим ударом по позиціях РФ на світовій арені», – підсумувала військова.

Коментарi

Коментарiв