Повернення Донбасу і Криму Україні неминуче – екс-радник Путіна

189
Колишній радник президента РФ Владіміра Путіна, а нині старший науковий співробітник Інституту Катона (США) Андрєй Ілларіонов переконаний, що Крим і Донбас неодмінно повернуть Україні.

«І Донбас, і Крим є окупованими територіями. Їх повернення в Україну неминуче. Єдине, що ми знаємо точно, це те, що ці території повернуться до складу України», – підкреслив в інтерв’ю Апострофу російський економіст.
Він зауважив, що «практика» повернення окупованих територій була використана після закінчення Другої світової війни, коли одним із основних принципів міжнародного права був визнаний принцип непорушності кордонів і суверенітету.
Ілларіонов запевнив, що Україна поверне собі загарбані ворогом території, проте це повернення відбудеться не за президентства Путіна.
«У справі повернення півострова мілітаризація Криму не має великого значення, оскільки повернення – це правове рішення. І це означає лише те, що величезні кошти, які зараз вкладені в мілітаризацію Криму, будівництво баз, укріплень, розміщення ракет і так далі – це все викинуті для російського бюджету гроші», – наголосив екс-радник російського президента.
«Не знаю, що українська влада робитиме з мілітаризованим Кримом, коли отримає ці території. У Москві тоді буде інший уряд, який по-іншому дивитиметься на навколишній світ. Майбутня Росія не становитиме загрози для України, і нормальні відносини між Україною і Росією будуть відновлені», – стверджує фахівець.
Крім того, він розповів, у скільки Путіну обійшлася війна проти України.
Так, за його словами, якщо врахувати, що гібридна війна почалась 27 липня 2013 року, то ці за три з половиною роки військових дій на них було витрачено близько 150 мільярдів доларів.
Також, як додав Ілларіонов, російська агресія на Сході України є лише частиною війни проти України. Більше того, ця агресія є складовим елементом більш загальної війни Російської Федерації проти всього світу.

Коментарi

Коментарiв