Ігор Овчар: Кремль наперед знав про беззубу, імпотентну політику нашої влади

223
Квазіукраїнська держава в особі правлячого в Україні режиму клептократів-угодовців малоросійського зразка за три роки так і не наважилась виконати прямі вимоги профільного законодавства та Конституції України. Тобто не вчинила жодних активних дій по мобілізації української нації на боротьбу з агресором-окупантом.
Таке враження, що в Кремлі заздалегідь знали, були впевненими та розраховували саме на таку беззубу, імпотентну, угодовську політику квазіукраїнської влади. Інакше всі ці недолугі потуги наскрізь корумпованої, злодійської, низькоефективної за суттю російської влади не мали б жодного успіху навіть у Криму.
Але саме страшне в тому, що жодних належних висновків зі своїх помилок так звана «політична верхівка» України досі не зробила, бо досі ніхто з найвищого керівництва за ці «помилки» не притягнутий до відповідальності.
Зазначене лише утверджує мене в думці, що кремлівський план щодо унеможливлення євроінтеграції України, її вступу до НАТО та плани по розчленуванню України – є погодженими з олігархічною верхівкою України. Тобто про помилки тут не йдеться, а йдеться про державну зраду.
Джерело: Ігор Овчар

Коментарi

Коментарiв