Український артист: Наше головне завдання – розвалити Росію як імперію

188
Відомий український артист, актор Антін Мухарський переконаний, що поки Україна не може завершити війну з Росією, проте після розвалу РФ українцям стане значно легше.

Мухарський зазначив, що Україна не може самотужки перемогти у війні проти Росії, проте після розвалу РФ українцям стане легше. Про це він заявив в інтерв’ю Обозревателю.

За його словами, швидку війну проти Росії закінчити неможливо, оскільки Кремль хоче її продовження: «Війна триватиме стільки, скільки при владі буде режим Путіна. Ми не можемо закінчити її самостійно».
Актор підкреслив, що українці у цій ситуації повинні бути стійкими у своїх ідеях.
«Війну можна завершити, якщо Росія припинить фінансування бойовиків. А поки що ми не у силах подолати Росію, ми не в тій ваговій категорії», – висловив думку артист.
Кім того, він наголосив, що Росія є природнім ворогом України, оскільки перманентно війна триває уже 350 років.
«Війна відбувалася постійно, адже вона може бути політичною, економічною, культурологічною, історичною, релігійною», – підкреслив Мухарський.
«Єдине наше завдання – розвалити Росію як імперію. Тоді ми можемо зітхнути більш-менш вільно. Але і після цього на нас чекає багато роботи: треба зрозуміти, хто ми такі, звідки вийшли, куди йдемо і що ми хочемо побудувати», – підсумував він.

Коментарi

Коментарiв