Українці зляться, проте до нового Майдану поки не готові – політолог

200
Директор аналітичного центру «Політика» Микола Давидюк пояснив, чи готові українці виходити на новий Майдан на тлі незадоволення владою.

За словами Давидюка, населення не готове кожен рік виходити на вулиці і в такий радикальний спосіб, як 2014 року, змінювати владу. Політолог стверджує, що українці тиснутимуть на владу на місцях, окремо на президента, парламент, понижаючи їхні рейтинги.
«Протестні настрої навряд чи активізуються. І контрреволюції, які ініціюють після кожної революції, часто не відбуваються. Це маргінальні проекти Російської Федерації, які тримаються на фінансових вливаннях Кремля, і направлені на провокації, щоб тиснути на українську владу», – підкреслив у коментарі 24 фахівець.
На його думку, небезпека закликів до «третього Майдану» у тому, що Кремль може використати це для провокацій, аби показати, що в Україні «режим придушує». Проте, вважає експерт, нині не та ситуація, що в людей накипіло, і вони починають йти на протести.
«Українці зляться, хочуть, щоб були якісні зміни, але влаштовувати Майдан вони не готові. Вони зайняті тим що заробляють гроші, щоб прогодувати сім’ї», – переконаний Давидюк.
Нагадаємо, раніше директор аналітичного центру «Політика» Микола Давидюк на тлі річниці подій Майдану розповів, чи виконуватиме влада свої обіцянки, що дала іще після Революції гідності.

Коментарi

Коментарiв