Екс-глава МВС: Під час Майдану Янукович планував втекти з військами на Донбас

131
Колишній очільник Міністерства внутрішніх справ України часів Віктора Януковича Віталій Захарченко заявив в ефірі одного з російських телеканалів розповів про несподівані деталі подій Майдану.

За словами Захарченка, після його усунення Янукович перебував у Києві. Вони домовилися про виведення на Донбас силовиків, які під час кривавих подій на Майдані перебували в центрі Києва.
«У нас була така домовленість: я вирушаю на Донбас, забезпечую логістику для всіх, хто буде туди виводитися. Війська виводить командувач Внутрішніми військами… Я розумів, що бійцям будуть мстити. Ми розуміли так, що у нас є легітимний президент Янукович, який прибуде на Донбас, і на Донбасі будуть війська. Ми забезпечуємо конституційно обраного президента і ведемо подальші переговори», – підкреслив екс-очільник МВС, передає ТСН.
Він зазначив, що не сумнівався в нехтуванні виконанням підписаних з тодішньою опозицією протоколів.
«Янукович це зрозумів, коли летів із Києва до Харкова і з Харкова до Донецька», – стверджує Захарченко.
Крім того, він розповів, що 21 лютого 2014 року з Януковичем по-телефону обговорював порядок відведення військ на Донбас і порядок свого від’їзду на Донбас.
Також екс-глава МВС запевнив, що коли у січні 2014 року він виїжджав із Києва через барикади активістів Євромайдану, його навіть не зупинили: «Я самостійно з невеликою групою виїхав, проїхав через барикади. Для мене це навіть було дивно. Ми легко проїхали. Нас просто не перевіряли».
За словами Захарченка, після цього він перебував на Донбасі.
«Коли я отримав від Януковича команду залишати Донбас, для мене це була ситуація неочікувана і навіть критична, тому що навіть на Донбасі, на Батьківщині, у мене сьогодні немає підтримки», – підкреслив політик-утікач.
До того ж, він заявив, що за ними «просто йшло полювання».
«Це підтвердилось у Криму, куди ми потім також прибули. До Криму прибули Аваков, Турчинов, Наливайченко з групою людей для фізичного знищення», – підсумував одіозний екс-очільник МВС.

Коментарi

Коментарiв