Парламент можна розпускати хоч сьогодні – політтехнолог

130
Політичний експерт Тарас Загородній прокоментував підписання декларації солідарності «БПП», «Народного фронту» і Радикальної партії Ляшка.
Тарас Загородній упевнений, що підписання декларації солідарності між цими політичними силами засвідчило, що в Україні парламентської коаліції не існує.
 «Це очевидна спроба замінити коаліцію сурогатом із декларацій. Але це не юридичний документ в апараті парламенту. Парламент можна розпускати хоч сьогодні. Він не правосильний», – підкреслив у своєму Facebook політолог.
«БПП і НФ настільки токсичні через свої антирейтинги, що ніхто не хоче з ними мати справу. Вдалося якимось чином умовити РПЛ, та й то не на коаліцію, а на порожню декларацію», – зауважив фахівець.
За його словами, у цій ситуації головний «радикал» країни Олег Ляшко прекрасно усвідомлює, що його рейтинг дорівнює рейтингу двох партій із коаліції, а грамотно, образно кажучи, підставляє плече.
«Так грамотно, щоб не взяти на себе негатив обох партій і за першої ж нагоди cказати, що його неправильно зрозуміли», – підсумував експерт.

Коментарi

Коментарiв