Ми зібрались, щоб почати боротьбу за владу – Білецький озвучив у ВРУ вимоги активістів

122
Народний депутат України, лідер партії «Національний корпус» Андрій Білецький з трибуни Верховної Ради озвучив вимоги, з якими націоналісти трьох сил прийшли маршем до ВРУ.

Нагадаємо, 22 лютого о 10:00 у Києві розпочався Марш національної гідності, в якому бере участь  ВО «Свобода», «Національний корпус» і «Правий сектор».
«Я говорю від і мені працюючої і воюючої України – одну з яких ви знищуєте зараз, а іншу зраджуєте – купка мільйонерів і мільярдерів, багато з яких присутні тут, фактично узурпували всю владу в країні – президент уряд і більшість парламенту належать до однієї й тієї самої кліки», – заявив Білецький.
Крім того, він пояснив, заради чого націоналісти об’єднались у сьогоднішньому Марші гідності.
«Ми українські націоналісти єднаємо свої зусилля, щоб протистояти збройному окупанту на Сході та фінансовому диктату з заходу, але в першу чергу, щоб знищити цю владу, яка помилково називається українська», – підкреслив нардеп.
«Як державники ми вимагаємо нового політичного курсу, що має спиратись на пріоритет національних інтересів. Ми не допустимо приватизації стратегічних підприємств, продажу сільськогосподарських земель, щоквартального зростання цін на комунальні послуги», – запевнив парламентар.
Також він наголосив, що активісти вимагають негайного розірвання дипломатичних відносин між Україною та Росією.
«Ми вимагаємо розірвання дипломатичних відносин із РФ і врешті-решт дієвого механізму імпічменту президента та відкликання депутатів. Ми українські націоналісти об’єднані і рішучі, як ніколи. Я вам обіцяю, якщо ви надумаєте не виконати, в нас вистачить сміливості і сил, і рішучості саморозпустити цю Верховну раду – повірте, ми це зробимо. Ми зібрались для того, щоб почати боротьбу за владу, щоб вона була більше не крадійська, а українська», – підсумував Білецький.

Коментарi

Коментарiв