Справу про корупцію на закупівлях у Мінсоцполітики передали до суду

145
Генеральна прокуратура України передала до суду обвинувальний акт за заступнику міністра соціальної політики, якого звинувачують у зловживаннях при здійсненні держзакупівель.

Про це повідомила прес-служба ГПУ.
Згідно з інформацією слідства, чиновник підписав договір закупівлі послуг з харчування дітей-«чорнобильців» в навчальних закладах на території радіоактивного забруднення, не вказавши розмір націнки на послуги, запропонованої переможцем торгів. Це призвело до застосування під час перерахування бюджетних коштів націнки вище запропонованої переможцем та заподіяння збитків державі.
«У ході досудового розслідування кримінального провадження за фактами зловживань при проведенні держзакупівель Мінсоцполітики встановлено вчинення заступником міністра в 2013 році розтрати понад 1,7 млн грн бюджетних коштів шляхом підписання договору про закупівлю та актів про його виконання, які не відповідали пропозицій переможця конкурсних торгів», – підкреслили у Генеральній прокуратурі.
Відповідно до вимог ч. 5 закону про держзакупівлі, умови договору не повинні відрізнятися від змісту пропозиції конкурсних торгів або цінової пропозиції переможця.
Під час досудового слідства з’ясувалося, що суспільство-переможець, зареєстроване у Донецьку, безпосередньо послуги за договором на територіях радіоактивного забруднення не надавало.

Коментарi

Коментарiв