Азаров пише книги, Арбузов займається наукою – ЗМІ показали життя клану Януковича

123
Російське видання РБК зібрало інформацію про колишнього президента Віктора Януковича і його оточення через три роки після їх втечі з України.

Колишні українські функціонери в Росії займаються бізнесом, наукою, ведуть політичне життя.
За офіційною версією Янукович усамітнено живе в Ростові-на-Дону «у друга». Він рідко з’являється на публіці, в основному з питань у зв’язку з кримінальною справою відносно нього на Україні.
Водночас обізнане джерело видання з оточення одного з провідних російських бізнесменів стверджує, що екс-президент України живе в елітному котеджному селищі на північному заході Москви зі своєю цивільною дружиною Любов’ю Полежай.
За його словами, Янукович купив будинок на території розташованого у природній зоні селища Срібний Бор, поруч із популярним серед москвичів пляжем.
Там же проживає і близький до родини Януковичів бізнесмен Сергій Курченко.
Колишній прем’єр-міністр Микола Азаров веде активне політичне життя, випускає книги про українську економіку і постійно бере участь у ток-шоу на російських телеканалах. Він живе в підмосковному котеджному селищі, їздить на представницькому автомобілі з водієм, але без охорони.
Офіс його «Комітету порятунку України» розташований у центрі Москви, навпроти будівлі МВС Росії.
Один із найближчих соратників сімейства Януковичів колишній перший віце-прем’єр, а після відставки Миколи Азарова в.о. прем’єр-міністра Сергій Арбузов стверджує, що бізнес в Росії не веде і повністю зосереджений на науці. Він керує Центром досліджень економічного і соціокультурного розвитку країн СНД, Центральної та Східної Європи.
«Щоправда, на простого економіста Арбузов схожий мало – зустріч з кореспондентом РБК він призначає в спеціально орендованому залі готелю «Савой» у самому центрі Москви, пересувається глава невеликого наукового інституту в супроводі кількох професійних охоронців», – підкреслило видання.
Колишній міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко відкрито веде діяльність в так званих «республіках» Донбасу. Він очолює благодійний фонд «Юго-Восток», який, згідно з інформацією на його сайті, займається наданням матеріальної допомоги колишнім працівникам МВС України та населенню південно-східних областей України, надає безкоштовну юридичну допомогу, займається героїзацією бійців спецпідрозділу «Беркут».
Колишній генеральний прокурор Віктор Пшонка майже не з’являється на публіці.
Екс-міністр оборони Павло Лебедєв зміцнив статус одного з провідних бізнесменів окупованого Росією півострова Крим. Кримські ЗМІ називають його бенефіціаром великої будівельної компанії «Парангон», що належить фірмам із Белізу, Панами і з Британських Віргінських островів. Згідно з інформацією на сайті «Парангон», компанія контролює 40% ринку будівництва в Севастополі.
Крім того, ходять чутки, що Лебедєв планує восени балотуватися в губернатори Севастополя.

Коментарi

Коментарiв