Україна стала Трампу поперек горла – ІноЗМІ

153
Авторитетне французьке видання Le Monde запевнило, що Україна стоїть на шляху налагодження відносин між Вашингтоном і Москвою після обрання Дональда Трампа президентом США.

За словами оглядача видання Сільві Кауфмана, новий президент США Дональд Трамп хотів би обійти питання України на шляху до «великої операції» з Росією – але вона все ж таки стає йому поперек горла.
Автор підкреслив, що Москва дуже агресивно реагує на питання російської ідентичності і незалежності України, підриваючи суть міжнародної системи, яка встановилася після «холодної війни».
«Трамп, бажаючи перезавантажити відносини з Москвою, нібито спочатку забув про Україну, війну в Донбасі та анексований Крим. Але революційний настрій Білого дому зіткнувся з великою кількістю перешкод. Раптом Україна стає поперек горла Дональду Трампу у здійсненні його великого російського плану. Оскільки вона користується підтримкою багатьох діячів у Вашингтоні, в Конгресі, в політичному і військовому істеблішменті. А також тому, що принести її в жертву просто означало б принести в жертву міжнародне право. А саме заради цього права і були введені американські і європейські санкції проти Росії», – стверджує Кауфман.
На його думку, саме тому американські дипломати і Пентагон зайняли позицію щодо війни в Україні, яка продовжує політику адміністрації Барака Обами.
До того ж, саме тому у Вашингтоні так активно почали говорити про те, що зняття санкцій з Росії неможливе доти, поки не будуть виконані Мінські домовленості і Крим не повернеться до складу України.

Коментарi

Коментарiв