Ігор Овчар: Про афери людей Порошенка

167
Щодо нафтогазових та вугільно-комунальних афер людей Порошенка.
Триває нагле пограбування країни. Саме Порошенко очолює банду, що нагло і безбожно грабує українців. Це не бачить лише такий Генпрокурор, як Луценко та такий Голова СБУ, як Грицак. Чому? Бо з пєтіної с*аки неможливо розгледіти, що роблять пєтіни рученята та що звучить з пєтіних уст при «незареєстрованих зустрічах» на Банковій. Про законність яких Пєтя на прес-конференції обіцяв «уточнити для себе» ще позаминулого року. Чи чув хтось, що саме Пєтя для себе уточнив? Я – ні, не чув, але знаю, що такі незареєстровані зустрічі Президента – є цілковито незаконними.
Але повернемося до газу, вугілля та злодійства. Так ось. Все це потенційно могли б побачити детективи Ситника, там є серйозні молоді хлопці. Але саме тому НАБУ законодавчо не надано повноважень пильнувати за дєлішками Президента та право самостійно отримувати в суді дозвіл на прослуховування високопосадовців.
Бо Пєтя – розумний та хитрий, бо Пєтя так тупо не ризикує, Пєтя – завжди чистий, тобто юридично ні при чому, бо Пєтя – кандидат юридичних наук.
І це одна з головних причин, чому у нас «АТО», а не війна. Щоб Головнокомандувач ЗСУ за Конституцією – не ніс жодної юридичної відповідальності за результати «АТО».
Джерело: Ігор Овчар

Коментарi

Коментарiв