НАЗК може перевірити поїздку Насірова на інавгурацію Трампа

110
Очільниця Національного агентства з запобігання корупції Наталія Корчак повідомила, що її відомство отримало запит від Міністра Фінансів Олександра Данилюка з проханням перевірити поїздку голови ДФС Романа Насірова на інавгурацію президента США Дональда Трампа.

Про це Корчак повідомила у своєму Facebook.
Очільниця НАЗК нагадала, що було чимало було розмов про неостанніх людей в державі, які персонально взяли участь в інавгурації нового американського президента, піднімались питання, яким коштом були здійснені подорож і про  необхідність перевірки подорожей окремих осіб на відповідність до антикорупційного законодавства.
«Перший випадок в даній ситуації, від розмови – до конкретних дій, Національне агентство вже має. 6 лютого Міністр фінансів Олександр Данилюк заявив, що проситиме антикорупційні органи перевірити поїздку голови Державної фіскальної служби Романа Насірова на інавгурацію Трампа», – наголосила глава антикорупційного відомства.
«Національне агентство отримало лист з проханням перевірити участь очільника ДФС у заходах, пов’язаних із інавгурацією президента США у січні цього року. Із посиланням на відкриту інформацію президентського інавгураційного комітету США, у листі зазначається, що подорож до Вашингтона і участь у церемонії виголошення клятви, могли коштувати одній особі від 25 тисяч до 1 мільйона доларів», – зауважила Корчак.
Поки вона не надала жодних коментарів щодо того, чи розпочалася така перевірка і коли очікується її результат.
Нагадаємо, раніше Данилюк заявляв, що звернувся у вищий корпус Держслужби із проханням провести розслідування поїздки Насірова на інавгурацію президента США Дональда Трампа.
Крім того, він попросив НАЗК розслідувати поїздку Насірова.
Сам Насіров раніше запевнив, що їздив на запрошення і не знає вартості запрошення на інаугурацію президента США.

Коментарi

Коментарiв