Експерт розповів, навіщо Янукович заперечує прохання про введення військ РФ

205
Політолог Андрій Дуда прокоментував прес-конференцію Віктора Януковича, на якій той заявив, що не писав листа керівництву Російської Федерації і не просив Путіна вводити війська в Україну.

За словами Андрія Дуди, з огляду на кероване становище Януковича й враховуючи, що єдиною країною, в якій він може перебувати, залишилася Росія, важко знайти логіку в цій заяві.
«Янукович – абсолютно керований. Що йому сказали, те він і зробить. Який сенс змінювати свою позицію? Але навряд чи зміна риторики якось пов’язана зі смертю Чуркіна», – висловив думку у коментарі Слову і Ділуполітолог.
«Чуркін заявив про те, що Янукович закликав ввести війська, ще коли диверсанти йшли в Україні. Крім того, були попередні заяви Януковича, коли він назвав це емоційним рішенням. Головне підтвердження цього отримала прокуратура від ООН. Обвинувачення базуватиметься саме на цьому документі», – підкреслив фахівець.
Нині ж, стверджує експерт, подібні заяви Януковича означають лише те, що докази справді є, й за це може бути реальна відповідальність.
«Це реакція, яка, ймовірніше, пов’язана зі страхом перед тією відповідальністю, яку він може понести», – підсумував Дуда.
Нагадаємо, раніше Україна отримала офіційний лист секретаріату ООН із наданням українській стороні завіреної офіційною печаткою ООН фотокопії заяви Януковича від 01.03.2014 із проханням ввести війська Російської Федерації в Україну та всіх офіційних матеріалів, які були додані до заяви представника РФ в ООН Чуркіна. Усі отримані українським слідством матеріали визнані ООН офіційними документами, що надала Росія.

Коментарi

Коментарiв