Блокада Донбасу пришвидшить завершення війни – нардеп

112
Один із учасників блокади торгівлі з окупантами,  народний депутат України Володимир Парасюк запевнив, що перекриття всіх каналів постачання на окуповані території пришвидшить завершення війни на Донбасі.

«Деякі політологи розповідають, що у світі є різноманітні ситуації, коли торгують із представництвами окупованих територій, які взяли правління у незаконний спосіб. Називають Грузію, Придністров’я, Нагірний Карабах. Це все дуже добре, але їх усіх об’єднує те, що ці конфлікти не є вирішеним, а замороженими на віки вічні», – підкреслив у коментарі PolitekA народний депутат.
За його словами, для того, щоб вирішити проблему Донбасу, треба припиняти торгівлю з окупованим територіями.
«Поки забезпечуватимемо комфортні умови існування, а фейкові республіки себе позиціонуватимуть як держави, доти ця війна триватиме. Якщо ж розуміємо, що окупанти – це маргінали, незрозумілі дикуни, які прийшли з автоматами на нашу землю, – так наближаємо завершення війни», – наголосив Парасюк.
«Відключити їм газ, воду, світло, залишити без ахметовських гумконвоїв, забути про постачання продовольства – війна сама закінчиться. Заручники ситуації всі сюди втечуть», – запевнив учасник блокади.

Коментарi

Коментарiв