Путін спізнився – американське лобі в українському політикумі значно сильніше

243
Колишній офіцер оперативного управління Генштабу ЗС України (у 2003-2006 роках), полковник запасу Олег Жданов переконаний, що нині президент РФ Владімір Путін зосереджений на захисті власного режиму в Росії, проте він має плани і щодо розгойдування ситуації в Україні.

За словами Жданова, попри те, що Путін зосереджений на захисті власного режиму всередині Росії, у його плани входить і розгойдування ситуації в Україні зсередини задля провокації дострокових парламентських виборів.
На цьому тлі експерт підкреслив, що, по-перше, останні півроку Путін зі шкіри лізе, щоб створити Росії образ миротворчої держави. По-друге, зараз головна задача Путіна – сформувати російську національну гвардію чисельністю у 200 тисяч осіб для захисту насамперед себе і свого режиму.
«Тим більше, що у Кремлі зараз буквально серпентарій, тераріум «однодумців», де кожен пожирає кожного», – наголосив у коментарі Гордону військовий.
На його думку, Путін сконцентрує свої сили на розгойдуванні ситуації всередині України.
«Нині завдання Путіна – розгойдати ситуацію в Україні зсередини, щоб спровокувати дострокові парламентські вибори. У цьому разі всі політичні сили, крім двох – «БПП» і «Народного фронту» – поліпшать свій результат, збільшать кількість нардепів у Раді. Думаю, тут Кремль розширюватиме своє лобі. Але Путін запізнився, оскільки американське лобі в українських політичних колах набагато сильніше», – підсумував експерт.

Коментарi

Коментарiв