Савченко дісталося від Чубарова за поїздку до бойовиків «ДНР»

158
Очільник Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України від «БПП» Рефат Чубаров різко розкритикував поїздку нардепа Надії Савченко в окупований Донецьк.

Про це Чубаров заявив журналістам уранці 25 лютого перед початком міжнародного форуму «Крим в умовах окупації: наслідки для України та світу», що відбувається у Києві.
«Не можна єдину політику держави розтягувати на шматки, в тому числі народному депутату. Я ставлюся до таких ініціатив у лапках дуже негативно», – підкреслив народний обранець.
Він зауважив, що в історії уже були прецеденти, коли законодавчим діячам було заборонено під час війни вступати в переговори з представниками супротивника без погодження з державною політикою, навіть з найгуманніших міркувань.
Нагадаємо, 24 лютого стало відомо, що позафракційний народний депутат Надія Савченко поїхала в окупований Донецьк, де з дозволу ватажків бойовиків так званої ДНР зустрілась із військовополоненими.
Крім того, ЗМІ встановили, що вона навідувалась в Макіївську колонію, на тимчасово окупованій території Донецької області.
23 лютого народний депутат Тетяна Ричкова з трибуни Верховної Ради повідомила, що Надія Савченко підбурювала українських військовослужбовців в зоні АТО до повалення влади в Україні.

Коментарi

Коментарiв