Клімкін прокоментував імовірність «великої угоди» між Путіним і США

112
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін в інтерв’ю Дзеркалу тижня прокоментував можливість укладання комплексної «великої угоди» між президентами США і РФ Дональдом Трампом і Владіміром Путіним.

Очільник українського МЗС переконаний, що американський і російський президенти навряд чи зможуть піти на комплексну «велику угоду».
«Я не вірю в можливість угоди, що охоплює всі актуальні проблеми. Оскільки Росії ніхто не вірить. Я не виключаю можливості елементів співпраці цих двох країн у боротьбі з ісламським радикалізмом, в інших питаннях», – підкреслив Клімкін.
«Але так однозначно це теж працювати не буде, оскільки побороти ісламський радикалізм тільки військовим шляхом неможливо, повинна бути узгоджена всіма ключовими гравцями стратегія, якої всі повинні дотримуватися», – зауважив високопосадовець.
За його словами, так звана «велика угода» узагалі суперечить всій логіці американських інтересів.
«Можливості декількох deals (пропозицій – ред.), що охоплюють окремі питання, я не виключаю. Чи будуть і ці локальні угоди середньостроковими або ситуативними? Можливо і те, і те. В силу різних причин я схиляюся до другого. Головне, щоб ці deals були за рахунок інших», – резюмував дипломат.

Коментарi

Коментарiв