Після поїздки Савченко до ОРДЛО бойовики захотіли до Києва

191
Контрольований бойовиками сайт ДАН із посиланням на так звану «уповноважену з прав людини» ОРДО Дарину Морозову повідомив, що бойовики так званої ДНР після візиту народного депутата України Надії Савченко до макіївської колонії захотіли відвідати своїх полонених на підконтрольній українському уряду території.

Морозова вважає, що оскільки Савченко та Володимиру Рубану була надана можливість побачитися з українськими полоненими, то представники ОРДО могли б отримати доступ до місць, де утримують полонених бойовиків так званої ДНР.
«Ми хочемо переконатися в тому, що до них не застосовуються незаконні методи дізнання, і умови утримання наших прихильників дійсно свідчать про гуманізм київської влади», – підкреслила представниця терористів, передає Українська правда.
Раніше вона заявила, що візит до полонених був приватною ініціативою Савченко, яка хотіла «підштовхнути українську владу до виконання Мінських домовленостей». До того ж, Морозова наголосила, що пропозиції щодо обміну «всіх на всіх», які Савченко озвучувала через інтернет і ЗМІ, неприйнятні.
До слова, напередодні народний депутат України Антон Геращенко у своєму Facebook заявив, що стосовно Савченко має бути складено адмінпротокол за незаконний перетин лінії розмежування.
За його словами, справжня мета поїздки, «поставлена швидше за все її кураторами, була незаконно перетнути лінію розмежування поза визначеними законом контрольно-пропускними пунктами, а значить показати, що за бажання, будь-хто може проїхати на тимчасово окуповану територію через позиції українських збройних сил, минаючи КПП, на яких відбувається облік і контроль осіб і транспортних засобів, що в’їжджають/виїжджають з цієї території».

Коментарi

Коментарiв