Кравчук знову відмітився заявою про відмову від ядерного потенціалу

231
Перший Президент України Леонід Кравчук запевнив, що російський президент Владімір Путін має величезні амбіції, що перевищують його можливості, а це і може стати причиною його краху. Крім того, він зробив резонансну заяву щодо ядерної зброї, що останнім часом усе частіше обговорюють на тлі конфлікту з РФ.

«Путін хоче відновити царську імперію – територіально, ментально, а також стати керівником імперії. Тому в нього амбіції йдуть дуже далеко та дуже високо. Я думаю навіть більше його можливостей», – підкреслив в ефірі 112 Леонід Кравчук.
На його думку, російський президент може погано завершити, якщо не перестане примушувати сусідні країни підкорятися йому за допомогою сили.
«Якщо Путін не зрозуміє, що Росія повинна ставитися до сусідів з повагою, якщо він буде змушувати сусідів підкорятися за допомогою сили і зброї, він закінчить погано», – упевнений політик.
Крім того, попри різку критику він укотре заявив, що Україні не потрібно відновлювати свій ядерний потенціал.
«Ви уявіть, що наша ядерна зброя діє, ось ми тут її зробили, повинні відновити її. Є все, щоб виробляти ядерну зброю і ставити на носителі. Ядерна зброя повинна бути виготовлена на території Росії, у Арзамаса. Усі боєголовки, 165 – стратегічні, а кожна несла по 5 зарядів, це 700, усі направлені на США і термін їх дії завершувався 1997 року. 1997 року треба було зняти боєголовки і куди віддати? В Росію. Це надумана химера, і зараз цим спекулюють. Єдиний шлях – віддати ядерну зброю. І єдиний шлях для людства – припинити виготовлення ядерної зброї», – підсумував Кравчук.
До слова, раніше перший Президент України Леонід Кравчук заявив, що відновлення ядерного потенціалу України коштуватиме приблизно 100 мільярдів доларів.

Коментарi

Коментарiв